پخش آنلاین تلویزیون بدون مصرف اینترنت

پخش آنلاین تلویزیون بدون مصرف اینترنت

بدون مصرف اینترنت پخش آنلاین تلویزیون

پخش آنلاین تلویزیون و ویدئو به صورت رایگان و بدون مصرف اینترنت

زندگی روزمره امروزی، کمتر فرصتی برای دیدن برنامه ها و سریال های تلویزیون در منزل به مردم می دهد. یا لااقل مردم نمی توانند برنامه یا سریال محبوب خود را در ساعت پخش ببینند. برای حل این مشکل اپلیکیشن هایی ارائه شده اند اما امروز قصد بررسی برنامه ای را داریم که تفاوت های زیادی با دیگر برنامه های این سبکی دارد. آیو، با پشتیبانی از اکثر کانال های تلویزیونی، برنامه های مختلف را با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد.

نکته جالب توجه این برنامه این است که مشترکین تعدادی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت، ویدئو ها را بدون کم شدن حتی یک بایت از حجم اینترنت شان می توانند مشاهده کنند. برای مشترکین اینترنت، مانند مخابرات، همراه اول، آسیاتک، فناوا و پارس آنلاین.

ویژگی های منحصر به فرد:

  • رابط کاربری استاندارد
  • پشتیبانی از شبکه های سراسری و اختصاصی تلویزیون
  • دارای جدول پخش کانال ها
  • خرید اشتراک
  • خریداری فیلم ها و سریال های شبکه خانگی و ویدئو رسانه
  • نمایش ویدئو با کیفیت بالا

تصاویری از محیط نرم افزار پخش آنلاین تلویزیون بدون مصرف اینترنت

بدون مصرف اینترنت تلویزیون آنلاین

تلویزیون آنلاین بدون مصرف اینترنت

تلویزیون آنلاین بدون مصرف اینترنت

رابط کاربری

اخیرا اکثر برنامه های ارائه شده توسط توسعه دهندگان، از رابط کاربری استانداردی برخوردار هستند. توسعه دهندگان به سمت و سویی می روند که تا مدتی دیگر برنامه با کیفیت پایین نخواهیم داشت. آیو نیز از این خاصیت مستثنی نیست. صفحه اصلی برنامه شامل بنرهای برنامه ها و سریال های محبوب مخاطبین است. در ادامه لیست شبکه های تلویزیون دیجیتال را مشاهده می کنید. هم چنین آیو حاوی کانال های اختصاصی مانند آیواسپرت، پخش زنده مجلس و … نیز هست. بعد از آن فیلم ها و سریال های ویدئو رسانه و شبکه خانگی برای شما آورده شده است. فیلم های رایگان و غیر رایگان، برگزیده های تلویزیون، تازه ها و دسته بندی فیلم ها بر اساس ژانر و …

ویژگیهای دیگر

درون صفحه اصلی، بسیار هنرمندانه جای داده شده است. با کلیک بر روی هر کانال وارد صفحه ای می شوید که تمام برنامه های پخش شده از یک هفته قبل تا الان به صورت لیست وار برای شما به نمایش گذاشته شده است. روی هر کدام که کلیک کنید، عکس کاور آن به همراه ساعت پخش برنامه برای شما باز می شود. با کلیک بر روی دکمه بازپخش امکان دیدن دوباره برنامه را خواهید داشت.

لازم به ذکر است که مشترکین اینترنت همراه اول، آسیاتک، فناوا و پارس آنلاین می توانند ویدئو ها را بدون کم شدن حجم مصرفی اینترنت خود مشاهده کنند. در واقع به صورت رایگان پخش خواهد شد. پس اگر از مشترکین یکی از این شرکت های ارائه دهنده اینترنت هستید. حتما آیو را نصب کنید تا بتوانید تلویزیون را به صورت زنده مشاهده کنید. با آیو می توانید به محتوای دلخواه خود هر جا که باشید دسترسی داشته باشید…

کارایی

اپلیکیشن آیو، حاوی اکثر کانال های اختصاصی و سراسری رسانه ملی (تلویزیون) است. شما می توانید برنامه در حال پخش هر کانالی را به صورت زنده مشاهده کنید. همچنین می توانید برنامه های چند روز قبل و بعد هر کانال را ببینید. لیست پخش هر شبکه را در آیو در اختیار دارید. می توانید برای خرید فیلم ها و سریال های شبکه خانگی و ویدئو رسانه از آیو و تنها با پرداخت مبلغ ناچیزی برای خرید اشتراک اقدام کنید. همچنین می توانید برنامه مورد نظر خود را ضبط کنید و در زمان فراغت آن را مشاهده کنید.

دانلود برای اندروید

شما می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر اپلیکیشن آیو را برای دستگاه‌های اندرویدی خود دریافت و نصب کنید.

دانلود برای ای او اس ios

راهنما: برای نصب آیو بر روی IOS لینک را از طریق مرورگر گوشی خود(safari) کلیک نمایید.

دانلود برنامه پخش انلاین تلویزیون بدون مصرف اینترنت

مطالب مفید گروه نما سازان مدرن

و مطالبی دیگر که شاید از دیدن و مطالعه آنها لذت ببرید. در زمینه های: نمای کامپوزیت طراحی نما دکوراسیون داخلی تابلو تجاری مغازه ها و غیره که توسط گروه نماسازان مدرن گردآوری شده است.

نمای ساختمان
اجرای نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت

پانل کامپوزیت آلومینیومی
پانل کامپوزیت آلومینیومی
طراحی نمای مغازه تابلوسازی

پخش آنلاین تلویزیون بدون مصرف اینترنت