برخی از اصول طراحی نما ساختمان و نمای داخلی

طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی.

در طراحی نمای مدرن می شود از پیچیدگی های تو در تو چشم پوشی کرد. این در حالی است که در نماهای سنتی شاهد تزیینات پرکار و پیچیده بسیار هستیم.

در طراحی نمای مدرن می توان از خطوط و شکست ها استفاده میشود. از الگوهای پر نقش و نگار و نقوش سنتی پرهیز کنید. در عوض تا حد امکان از الگوهای انتزاعی استفاده کرد.

رنگ هایی که در طراحی نمای مدرن و به طور کلی در ساختمان‌های مدرن استفاده می‌شوند. باید متناسب با موقعیت ساختمان و نوع کاربری آن انتخاب شود.

رنگهایی مانند: کرم، قهوه‌ای، خاکستری یا بژ برای ساختمانهای مسکونی و اداری مناسب هستند. رنگهای فانتزی تر برای ساختمانهای تجاری مناسب تر هستند.

سعی کنید از رنگ‌های سرد با اندکی تداخل با رنگهای گرم. (مانند بنفش یا ارغوانی)برای جلوگیری از یکنواختی استفاده کنید. برای گرفتن ایده‌های بیشتر رایگان از ما کمک بگیرید.

با پر کردن فرم زیر طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی ما در کنار شماییم.

در طراحی نمای مدرن مهم نیست که از چه متریالی استفاده می‌کنید. می‌توانید از کامپوزیت، چوب، آجر یا هر متریال دیگری استفاده کنید.

اما در زمان انتخاب بهتر است به یاد داشته باشید که خطوط صاف و مشترک. و همچنین بافتها و طرح‌های ساده بهترین انتخاب‌ها در طراحی‌ نمای مدرن به حساب می‌آیند.

ترکیب چند متریال در کنار یکدیگر در نماهای مدرن استفاده می‌شود. اما در ترکیب‌ها باید به متناسب بودن متریال‌ها بسیار دقت کنید. با تغییری کوچک می توان یک بخش از نما را با استفاده از متریال حجیم کنید.

توجه به اقلیم منطقه یکی از نکات بسیار مهم در روند طراحی نمای مدرن ساختمان می باشد. اقلیم منطقه بر روی سبک طراحی و انتخاب متریال تأثیر مستقیم می گذارد.

به عنوان مثال برای مناطق سردسیر باید نمایی طراحی و اجرا شود که عایق مناسبی برای حرارت باشد یا مناطق باران خیز باید نمایی طراحی و اجرا شود که عایق مناسبی برای باران باشد.

متریال مورد استفاده نیز باید در برابر تغییرات دمایی و یخبندان مقاومت لازم را داشته باشد. و بسیاری عوامل دیگر.

گروه نماسازان مدرن

با پر کردن فرم زیر طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی

طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی

گروه نماسازان مدرن

با پر کردن فرم زیر

طراحی نمای مغازه تابلوسازی

طراحی رایگان نمای کامپوزیت | چوب

شما می توانيد فایل تصویر یا فایل نقشه پروژه را به ایمیل zare@modernisf.ir ارسال نمایید.

3 + 2 = ?

طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی

 طراحي رايگان نماي كامپوزيت | طراحي رايگان نمای کامپوزیت چوب | طراحي رايگان نما | طراحی نما