طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی

برخی از اصول طراحی نما ساختمان و نمای داخلی

در طراحی نمای مدرن می شود از پیچیدگی های تو در تو چشم پوشی کرد. این در حالی است که در نماهای سنتی شاهد تزیینات پرکار و پیچیده بسیار هستیم. در طراحی نمای مدرن می توان از خطوط و شکست ها استفاده میشود. از الگوهای پر نقش و نگار و نقوش سنتی پرهیز کنید. در عوض تا حد امکان از الگوهای انتزاعی استفاده کرد. رنگ هایی که در طراحی نمای مدرن و به طور کلی در ساختمان‌های مدرن استفاده می‌شوند. باید متناسب با موقعیت ساختمان و نوع کاربری آن انتخاب شود.

رنگهایی مانند: کرم، قهوه‌ای، خاکستری یا بژ برای ساختمانهای مسکونی و اداری مناسب هستند. رنگهای فانتزی تر برای ساختمانهای تجاری مناسب تر هستند. سعی کنید از رنگ‌های سرد با اندکی تداخل با رنگهای گرم. (مانند بنفش یا ارغوانی)برای جلوگیری از یکنواختی استفاده کنید. برای گرفتن ایده‌های بیشتر رایگان از ما کمک بگیرید.

با پر کردن فرم زیر طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی ما در کنار شماییم.

در طراحی نمای مدرن مهم نیست که از چه متریالی استفاده می‌کنید. می‌توانید از کامپوزیت، چوب، آجر یا هر متریال دیگری استفاده کنید. اما در زمان انتخاب بهتر است به یاد داشته باشید که خطوط صاف و مشترک. و همچنین بافتها و طرح‌های ساده بهترین انتخاب‌ها در طراحی‌ نمای مدرن به حساب می‌آیند. ترکیب چند متریال در کنار یکدیگر در نماهای مدرن استفاده می‌شود. اما در ترکیب‌ها باید به متناسب بودن متریال‌ها بسیار دقت کنید. با تغییری کوچک می توان یک بخش از نما را با استفاده از متریال حجیم کنید.

توجه به اقلیم منطقه یکی از نکات بسیار مهم در روند طراحی نمای مدرن ساختمان می باشد. اقلیم منطقه بر روی سبک طراحی و انتخاب متریال تأثیر مستقیم می گذارد. به عنوان مثال برای مناطق سردسیر باید نمایی طراحی و اجرا شود که عایق مناسبی برای حرارت باشد یا مناطق باران خیز باید نمایی طراحی و اجرا شود که عایق مناسبی برای باران باشد. متریال مورد استفاده نیز باید در برابر تغییرات دمایی و یخبندان مقاومت لازم را داشته باشد. و بسیاری عوامل دیگر.

گروه نماسازان مدرن

طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی

با پر کردن فرم زیر طراحی رایگان نما ساختمان نما داخلی از خدمات ما استفاده کنید.

 طراحی رایگان نمای كامپوزیت | طراحی رایگان نمای کامپوزیت و چوب | طراحی رایگان نما | طراحی نما

طراحی رایگان نمای کامپوزیت | چوب | طراحی داخلی

شما می توانيد فایل تصویر یا فایل نقشه پروژه را به ایمیل zare@modernisf.ir ارسال نمایید.

2 + 5 = ?

مطالب مفید گروه نما سازان مدرن

و مطالبی دیگر که شاید از دیدن و مطالعه آنها لذت ببرید. در زمینه های: نمای کامپوزیت نمای چوب ترمو طراحی نما دکوراسیون داخلی تابلو تجاری مغازه ها و غیره که توسط گروه نماسازان مدرن گردآوری شده است.

اجرای نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت

پانل کامپوزیت آلومینیومی
پانل کامپوزیت آلومینیومی
طراحی اتاق مدرن
طراحی داخلی دکوراسیون طراحی داخلی کم هزینه
کامپوزیت آلومینیوم نما
چگونه از تکسچرها استفاده کنیم
طراحی اتاق مدرن
نکات اجرای نمای کامپوزیت
طراح داخلی دکوراسیون